Категорії
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністрерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Цікаві будні наших студентів!

Дата: 08.10.2021

        Протягом жовтня місяця 2021 року студенти четвертих курсів теплоенергетичного відділення та відділення автоматизації та комп'ютерної техніки на чолі з директором коледжу Керницьким В.А., завідувачем навчально-виробничої практики, керівниками груп та викладачами спеціальних дисциплін відвідали навчальні екскурсії на філію «Переробний комплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика» у місті Ладижин.
        ТОВ «Вінницька птахофабрика» – найбільша птахофабрика в Європі. Підприємство оснащене сучасним обладнанням з використанням новітніх технологій та входить в структуру агрохолдингу МХП. «МХП – це компанія можливостей, де кожен може стати тим, ким захоче».
        За словами Марини Григор’євої, бізнес-партнера з управління персоналом, компанія надає можливість студентам працевлаштуватись на фабрику без досвіду роботи, забезпечує соціальні гарантії та можливість застосовувати всі навики своєї спеціальності.
        Екскурсії проведено для здобувачів освіти з метою ознайомлення з виробничими і технологічними процесами та проходженням виробничої і переддипломної практики за спеціальностями: «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Теплоенергетика», «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології».
        Під час екскурсії здобувачі освіти побачили як здійснюється автоматизація пташників, складу готової продукції, технологічних ліній обробки м’ясної продукції, організацію роботи служби КВПіА, когенераційних установок та очисних споруд підприємства, роботу обладнання газової котельні та біогазової установки.
        Студентам сподобався проведений захід, вони отримали велике задоволення, багато позитивних емоцій, а головне – провели час з користю, поповнили свої знання. Для усіх ці екскурсії були пізнавальними та цікавими.


ФОТО