Категорії
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністрерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Фінал Міжнародної студентської Олімпіади в сфері інформаційних технологій «IT-Universe»

Дата: 14.06.2021

        Чергова перемога! Фінал Міжнародної студентської Олімпіади в сфері інформаційних технологій «IT-Universe»
        Завершився одинадцятий сезон Міжнародної студентської Олімпіади в сфері інформаційних технологій «IT-Universe-2021», що стартував 15 січня 2021 року. Протягом шести місяців учасники - понад 40 закладів вищої освіти (ЗВО) і понад 400 студентів змагалися за право зустрітися на фіналі. На фінал були запрошені понад 100 студентів з 25 ЗВО на участь у 10 конкурсах Фіналу.
        Наш заклад освіти брав участь у останніх 5 сезонах Міжнародної студентської Олімпіади в сфері інформаційних технологій «IT-Universe» маємо 5 фіналістів-призерів.
         10 червня 2021 року у Києві на базі Національного університету біоресурсів та природокористування України відбувся фінал Міжнародної студентської Олімпіади в сфері інформаційних технологій «IT-Universe». У конкурсі «Роботи з нами, роботи навколо нас» Відокремлений структурний підрозділ "Вінницький фаховий коледж Національного університету харчових технологій" представляв студент групи 4ОК1 спеціальності «Комп’ютерна інженерія» Сугак Вадим, який пройшов відбірковий етап та був запрошений у фінал з проектом «Мобільний демонстраційний вимірювальний комплекс на основі платформи Arduino».
        За результатами фіналу, що також опублікованими на сайті IT-Universe (посилання), Вадим посів І МІСЦЕ у конкурсі «Роботи з нами, роботи навколо нас». Керівником і консультантом проекту був викладач спец.дисциплін Тичук Руслан Борисович.
         Вітаємо Вадима з перемогою, до якої підготовка тривала майже 2 роки, бажаємо нових, не менш яскравих, звершень і злетів, творчої наснаги та здійснення мрій.

ФОТО

ВІДЕО