Категорії
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністрерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Вітаємо новообраного голову Студради!

Дата: 16.12.2020

       Вибори  голови Студентської ради – одна з найцікавіших подій під час навчання в коледжі. Тут усе, як під час справжніх виборів: агітація, дебати, скриньки для голосування.
       16  грудня 2020 року у  ВСП «Вінницький фаховий коледж Національного університету харчових технологій»  пройшли вибори голови Студентської ради.    
       Голосування тривало з 8.30 до 16.00 год. Щоб віддати голос за кандидата, достатньо було прийти до виборчої  дільниці, яка розміщена у Центрі естетичного виховання, показати студентський квиток та отримати бюлетень. Варто зазначити, що викладачі не втручалися у хід виборів, обрання голови студради – винятково студентська ініціатива.
        Кандидатами  на посаду голови студради коледжу були: Степура Ростислав студент ІІ курсу теплоенергетичного відділення,  Стасюк Анна студентка ІІІ курсу відділення автоматизації та комп’ютерної техніки.
        Кінцевий вибір студенти могли зробити ознайомившись з передвиборчими програмами. Найбільше виборців цікавило те, як новий керманич студентства працюватиме над поліпшенням студентського життя, якими будуть перші дії кандидата на цій посаді у разі його обрання.
        За результатами підрахунку голосів, новим головою  Студентської ради нашого коледжу стала  студентка ІІІ курсу відділення автоматизації та комп’ютерної техніки  Стасюк Анна.
        Нагадаємо, що заздалегідь було проведено звітно-виборчу конференцію студентського самоврядування. На якій були присутні студенти-делегати від відділень. Основними завданнями конференції було: підбити  підсумки  діяльності  студентського  самоврядування, яке працювало з 2019 по 2020 н. рр., затвердити положення про студентське самоврядування ВСП «ВіФК НУХТ»,   обрати нову студраду, призначити дату виборів голови Студентської ради, визначити кількісний та особовий склад Дільничної виборчої комісії.
        На конференцію завітала заступник директора з виховної роботи Наталія Любчак, яка подякувала  молоді за активну роботу і наголосила, що студентське самоврядування є важливим елементом вдосконалення навчально-виховної роботи.
        Незабаром було проведено  перше засідання нового складу Студентської ради на чолі зі Стасюк Анною, на яке завітав директор коледжу В.А. Керницький та заступник директора з виховної роботи Любчак Наталія Миколаївна. Директор привітав новообраний склад студради та побажав плідної праці, високих досягнень та якісних результатів. Також подякував команді інтелектуалів коледжу «FOR FAN» за 1 місце у грі «Ерудит-квартет» та привітав спортсменів коледжу з міні-футболу за здобуті призові місця на рівні міста.
        Анна,  зі свого боку, пообіцяла, що обов’язково виправдає сподівання своїх друзів.
        Вітаємо Стасюк Анну з перемогою!
        Бажаємо творчої наснаги та плідної роботи у студентському самоврядуванні.

ФОТО