Категорії
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністрерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Берегине моя, українська хустко!

Дата: 07.12.2020

       7 грудня ми відзначаємо Всесвітній  день української хустки.
        Традиційна хустка – справді український національний оберіг, який супроводжує українських жінок від самого народження і до кінця життя. Хустка символізувала любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм. Кожен колір, візерунок на хустці – символічний і має своє значення, і усе це сплітається у своєрідну картину нашої української природи, історії, життя та традиції українського народу.
        День української хустки почали відзначати лише рік тому з ініціативи групи громадських діячів, акторів та успішних жінок України. Вінницькі активістки розпочали святкування дня, присвяченого українській хустці, 7 грудня 2019 року. Цього дня з нагоди свята українки в різних країнах світу беруть участь у флешмобі «Зроби фото з хусткою»
        Студенти та викладачі нашого коледжу також не стояли осторонь цієї події та  провели у коледжі акцію «Українська хустка – мода на усі часи…», задля того, щоб традиції нашого, українського народу не були забуті.
        Час йде – а традиції залишаються незмінні. Звісно, мало хто зараз їх дотримується, але давайте, хоч  б не забувати…
        Закликаємо наших студентів берегти та шанувати традиції і де б ви не були – завжди пам’ятайте про своє, про рідне.

ФОТО