Категорії
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністрерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

ХІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Дата: 01.12.2020

        27 листопада  відбувся ХІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
         З метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виховання у  молодого покоління поваги до рідної мови і підвищення рівня мовної освіти ВСП «Вінницький фаховий коледж НУХТ» долучився до участі у цьому традиційному конкурсі.
         Цьогоріч, у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в нашій країні, конкурс було організовано та проведено дистанційно. Та це не стало на заваді Коноплицькому Юрію, студенту 2 курсу відділення Автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій, переможцю І етапу, взяти участь у конкурсі. Учасника конкурсу підготувала викладач Галинська Н.Ю.
         І хоча студенти нашого коледжу належать до тих, хто здобуває професію технічного напрямку, але вони чітко усвідомлюють свою національну позицію. Тому цілком свідомо та з великим задоволенням завжди беруть участь у різноманітних заходах, спрямованих на любов і повагу до рідної мови, народу, історії, культури.

ФОТО