Категорії
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністрерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

День гідності та свободи!

Дата: 20.11.2020

          День Гідності та Свободи відзначається щороку 21 листопада згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року. Його встановлено на честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції  Гідності 2013 року.
          Відзначили тогочасні трагічні події та  вшанували пам’ять загиблих у ВСП «Вінницький фаховий коледж НУХТ». Щоб донести до студентів об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку XXІ століття, викладачі соціальних дисциплін  підготували:  тематичну  інсталяцію  «Тернистий шлях до свободи», презентаційний    відеоматеріал «Україна – територія гідності», методичні рекомендації «Революція Гідності – погляд у майбутнє» на допомогу керівникам академічних груп.
          Працівники бібліотеки створили книжкову експозицію «Вінничани – герої Небесної сотні»   та віртуальну виставку-пам’ять  «Вінниця на фоні Євромайдану».
          Умови пандемії дещо скорегували формат проведення заходів, приурочених  тим кривавим подіям. Але наш обов’язок – зберегти пам’ять про Майдан, про тих, хто віддав своє життя  на ньому і передати естафету наступним поколінням, щоб Революція гідності була зафіксована в історичній та в індивідуальній пам’яті кожного з нас.