Категорії
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністрерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

На базі коледжу відбулося онлайн засідання методичного об’єднання викладачів фізики фахових коледжів Вінницької області

Дата: 20.11.2020

        19 листопада 2020 року на базі Відокремленого структурного підрозділу «Вінницький фаховий коледж Національного університету харчових технологій» відбулося онлайн засідання методичного об’єднання викладачів фізики фахових коледжів Вінницької області, у якому взяли участь понад 50 осіб.
        З вітальним словом до присутніх звернувся директор коледжу Керницький Володимир Антонович, який також зазначив про актуальність тематики цього зібрання: у ситуації, що склалася у зв’язку з коронавірусом та переходом закладів освіти на дистанційне та змішане навчання, є необхідність у постійній роботі з вивчення досвіду дистанційного навчання для подолання викликів сьогодення та формування нових можливостей для вирішення основної задачі освітньої діяльності – забезпечення якості знань студентів.
        Спікери семінару «Теорія та практика дистанційного навчання фізики» Поліщук Микола Іванович, голова ОМО, проговорив про організацію роботи та основні аспекти засідання, а Моторна Леся Володимирівна привітала усіх учасників відеоконференції від імені Ради директорів фахових коледжів Вінниччини та висловила впевненість, що завдяки спільним зусиллям можливо виробити ефективне рішення для забезпечення якості освіти.
        Модератори семінару – викладачі коледжів - демонстрували освітні технології, зорієнтовані на розвиток особистості засобами дистанційної освіти, на формування сучасного віртуального інформаційно – освітнього середовища за допомогою мультимедійних засобів, на психологічну підтримку учасників освітнього процесу. Викладач Технологічно – промислового коледжу ВНАУ  Заєць Андрій Петрович у своїй доповіді на тему: «Особливості засвоєння знань студентами коледжу в умовах дистанційного навчання» привернув увагу слухачів на власні дослідження щодо споживання трафіку мобільного інтернету та матеріальні витрати при проведенні комунікування.
        Свої методичні розробки з теорії та практики дистанційного навчання представила Бажура Людмила Миколаївна, викладач Іллінецького аграрного коледжу.
        Наш коледж на відеоконференції своїми доповідями та майстер-класами представляли такі викладачі.
        Мельник Леся Анатоліївна змістовно та цікаво розповіла про психологічні аспекти організації дистанційного та онлайн навчання.
        Захоплюючу презентацію на тему: «Елементи дистанційної освіти при вивченні фізики за умов онлайн та змішаного навчання» продемонстрував Тичук Руслан Борисович, який також показав варіанти роботи SMART-табла і програмне забезпечення цієї програми, до речі, на неї Руслан Борисович має авторське право. Другою частиною виступу викладача була  демонстрація відео онлайн заняття на тему: «Поширення електромагнітних хвиль. Радіозв’язок», яке було цікавим та корисним як для студентів, так і викладачів.
        Надзвичайно модернізовану презентацію на тему: «Використання віртуальної лабораторії електрики для проведення послідовного і паралельного з’єднань провідників» показала Пудова Ольга Євгенівна.
        Петрович Сергій Драганович у своєму бліц-виступі відзначив STEM орієнтований підхід до організації гурткової роботи в умовах дистанційного навчання.
        Заключним етапом конференції стало питання підготовки до проведення обласної олімпіади з фізики та підведення підсумків, з якими звернувся до учасників голова ОМО  Поліщук Микола Іванович.
        Провідною у цій професійній дискусії була думка про безперервний та багатогранний процес модернізації та удосконалення змісту освіти.
        Тож побажаємо усім плідних творчих задумів та їх втілення у життя.
        Здоров’я, натхнення і нових досягнень!

ФОТО