Категорії
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністрерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

«Мово українська, мово солов’їна!»

Дата: 09.11.2020

Мова – це найбільше багатство народу, це жива схованка людського духу, а писемність – найкращий спосіб накопичення та збереження мови, її бездонна скарбниця.
9 листопада в Україні щороку відзначається День української писемності та мови. За православним календарем — це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця
У рамках урочистостей, присвячених Дню української писемності та мови, викладачі комісії філологічних дисциплін ВСП «Вінницький фаховий коледж НУХТ» організували онлайн-конкурс декламаторів поетичного слова «О рідне слово, скарбе наш!»
Традиційно, у цей день студенти та викладачі нашого коледжу долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.
Працівники бібліотеки підготували відеолекторій «Українська писемність крізь безмежжя часу». У якому висвітлюється історія становлення та розвитку писемності.
З гідністю і шаною ми маємо усвідомлювати велику вагу рідного слова й особисту відповідальність за нього перед минулим, сьогоденням і майбутнім.
Бажаємо  усім  утверджувати рідну мову, щоб цей нетлінний скарб служив єднанням між поколіннями, возвеличував Україну й українців.
Нехай рідне слово буде для нас оберегом та духовним джерелом життя.