Категорії
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністрерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Закон та право для всіх єдині!

Дата: 16.12.2019

Щороку в Україні проводиться Всеукраїнський тиждень права, адже 10 грудня в світі відзначається День прав людини з нагоди проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини, яка є основою міжнародних стандартів у сфері прав людини.

В рамках Всеукраїнського тижня права у Вінницькому коледжі Національного університету харчових технологій проведено заходи на правову тематику.

Зокрема, у фойє ІІ корпусу прозвучала радіогазета: «Права свободи та обов’язки людини і громадянина», у бібліотеці коледжу можна було ознайомитися з виставкою літератури: «Молодь і закон».

Цікавою та  змістовною була зустріч студентів з старшим інспектором з особливих доручень відділу уповноважених Голови з питань контролю за дотриманням прав людини, старшим лейтенантом поліції З. Маєвською.

У читальній залі філії міської бібліотеки №1 пройшов урок правових знань: «Раби ХХІ століття», присвячений протидії торгівлі людьми. На зустріч зі старшим оперуповноваженим Управління боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми майором  поліції Клименко Л.В. було запрошено  студентів групи 4-ОВ та 3-ОВ  та викладачів Борачук О. А.,  Рожко З. П., Струс Л. А.

З метою формування правової культури та правосвідомості молоді викладачами суспільних  дисциплін проведено конкурс: «Правові шаради» та правову інтелектуальну гру: «Що? Де? Коли?».

Жвавий інтерес у студентів, що проживають у гуртожитку викликала інформаційно-правова година: «Булінг серед підлітків: відповідальність, наслідки, право».

Керівники академічних груп  проводили в навчальних групах тематичні години спілкування та бесіди про правову поведінку студентів.

Усі зазначені заходи носять, перш за все, інформаційно-просвітницький  характер і спрямовані на те, щоб наша молодь не тільки знала свої права й обов’язки, а й поважала права та свободи інших, усвідомлювала ступінь важливості дотримання принципу верховенства права та закону у державі.

 

ФОТО