Категорії
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністрерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Для тих, чия професія від Бога…!

Дата: 04.10.2019

Золота чарівна осінь… Саме вона дарує нам чимало гарних свят, одне з яких – День учителя. Один раз на рік, саме цього святкового дня, ми вимовляємо «учитель», згадуючи при цьому не контрольну роботу, семінарське заняття чи здачу сесії, а квіти, добрий настрій, море приємних слів та побажань.

Напередодні Дня працівників освіти, в стінах  Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій панувала атмосфера свята…

 Студенти коледжу ретельно готувалися, спробували віднайти найцікавіше…

Так, в осінній сонячний день у фойє ІІ корпусу розквітла композиція, «Для тих, чия професія від Бога!».

Усі мали змогу побачити різноманітні квіткові композиції та дари золотої осені, в яких знайшли відображення поваги до викладачів та навчального закладу.

Створені з любов’ю та ніжністю «шедеври» з осінніх квітів, листків та овочів, вражали своєю непересічною фантазією, майстерністю, викликали неабияке захоплення усіх присутніх. Крім виставки, лунали і зворушливі, щирі слова вихованців своїм наставникам.

Та на цьому святкова феєрія не закінчилась, продовженням стали урочистості: «Вклонюся імені твоєму!»  

Директор коледжу Керницький Володимир Антонович звернувся до викладачів із вітальним словом, подякував за щоденну працю та побажав творчого розвитку та професійних перемог.

Під гучні оплески присутніх відбулося нагородження  кращих за професією грамотами, дипломами та подяками.

В актовій залі зібрався весь педагогічний колектив.  Студенти висловлювали сердечну вдячність педагогам за їх невтомну працю, недоспані ночі та щиру підтримку. 

Творчі колективи художньої самодіяльності  подарували викладачам чимало позитивних емоцій. У залі панувала тепла атмосфера щирих посмішок.

Шановні, любі, дорогі і найкращі!

Нехай яскрава Зірка Вашої геніальної особистості продовжує зігрівати серця студентів благодатним теплом мудрості, любові! Будьте такими ж милими, добрими, даруйте усім свої знання і  ведіть своїх вихованців до нових незвіданих далей, високих вершин Миру і Добра!

ФОТО 1

ФОТО 2