Категорії
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністрерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Дотримуйся правил кібербезпеки!

Дата: 29.05.2019

 Ми живемо в епоху інформаційного суспільства, коли інформаційні технології та телекомунікаційні системи охоплюють усі сфери життєдіяльності  людини. Як наслідок,  за останні роки значно побільшало випадків кіберзлочинів та хакерських атак.

Студенти Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій відділення автоматизації та КТ, як ніхто, розуміють важливість профілактики небезпеки вчинення таких злочинів.

Саме тому у коледжі та гуртожитку регулярно проводяться вечори запитань та відповідей стосовно кібербезпеки.

Цього разу до студентів завітали працівники Подільського управління кіберполіції, старші інспектори відділу протидії кіберзлочину у Вінницькій області.

Під час обговорення теми: «Дотримуйся правил кібербезпеки – дбай про своє майбутнє», зачепили питання інтернет-шахрайства та крадіжок з банкоматів.

Крім того, працівниками поліції було запропоновано співпрацю зі студентами та проходження практики на базі відділу протидії кіберзлочину в якості розробників, так званого «білого хакінгу», який використовується в цілях безпеки.

Викладачі інформатики та комп’ютерної техніки, також підкреслили для себе важливі моменти в роботі, стосовно нових технологій та потенційних загроз.

 Знати та дотримуватися правил кібербезпеки у сучасному суспільстві, означає захистити себе та бути впевненим у майбутньому.

ФОТО