Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Вишиванка – святиня нації !

Дата: 17.05.2019

 Традиційно в третій четвер травня Вінницький коледж Національного університету харчових технологій разом з усією Україною відзначає День вишиванки.

 Вишиванка –символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь.

Носити вишиванку нині модно. Вишиванка – це не історія, а сучасність. ЇЇ поєднують з джинсами, кросівками і навіть з діловим костюмом, так само як носив вишиванку ще у ХІХ ст. сам Іван Франко.

Цього дня коледж наповнився яскравими кольорами та орнаментами, адже проходить конкурс на кращу вишиванку. У виборі сорочки члени журі надали перевагу: автентичності, стилістиці, оригінальності виконання як ручного так і машинного виробництва.

Подяками  директора  коледжу за збереження, вшанування, пропаганду українських традицій з нагоди Всеукраїнського дня вишиванки та солодкими подарунками від студентської профспілки коледжу було нагороджено: Вознюка Іллю гр.1-РА, Турчика Ярослава гр.1-ВХП, Бондаренко Лілію гр. 2-ТЖ, Гук Ольгу гр. 1-ОВ та Горовенка Костянтина гр.1-РА.

Сучасне дитяче українське вбрання продемонструвала фіналістка «Міні Міс  Вінниця 2018» Скапровська Аріанна.

З нагоди свята студенти та викладачі коледжу здійснили патріотичний флешмоб просто неба - «Жива вишита сорочка».