Категорії
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Викладачу Відділення коледжу Циклові комісії Громадське обговорення Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Україна в європейській сім’ї !

Дата: 16.05.2019

 Європа – це шлях в майбутнє, до нових горизонтів… Педагогічний та студентський колектив Вінницького коледжу НУХТ чітко усвідомлює правильність вибору цього курсу. Викладачі іноземної мови, працюючи над розвитком комунікативної компетенції студентів, доводять, що знання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному конкурентоспроможному світі.

До Дня Європи у коледжі проведено літературно-музичний захід на тему «Ukraine in the European Family»  за участю обдарованих студентів І-ІІІ курсів, які виконували пісні, декламували вірші  англійською мовою, грали на музичних інструментах мелодії зарубіжної естради та виконували танцювальні композиції. Всі номери концерту супроводжувались влучними доповненнями ведучих та демонстрацією цікавих та змістовних презентацій.

Навчально-виховний захід став прекрасною нагодою привітати та вручити сертифікати і цінні подарунки переможцям ІХ Всеукраїнського конкурсу «Гринвіч - 2018», в якому взяли участь 102 студенти І-ІІ курсів. Переможці отримали 1 золотий, 5 срібних та 6 бронзових сертифікатів. З вітальним словом до всіх учасників звернулася заступник директора з навчально-методичної роботи Данильченко Н.М. та голова комісії філологічних дисциплін Осьмірко Г.В., які ще раз зазначили, що вивчення будь-якої іноземної мови розкриває перед людиною нові можливості, робить багатшим їхній духовний світ та допомагає стати конкурентоспроможним фахівцем.

Всі учасники заходу залишали зал у піднесеному настрої з чітким розумінням важливості  вивчення іноземної мови в сучасному світі.