Категорії
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Викладачу Відділення коледжу Циклові комісії Громадське обговорення Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Майбутнє планети залежить від нас!

Дата: 06.05.2019

 З початком весни, коли планета прокидається від зимового сну, природа розквітає, майорить різнобарв’ям кольорів, запахів та звуків у Вінницькому коледжі Національного університету харчових технологій проходить місячник екологічного виховання.

До дня птахів, 1-го квітня, на перервах лунали «Звуки пташиного царства», можна було думками перенестися до лісової галявини, занурившись у чарівний спів жайворонка, соловейка чи то сойки та відпочити від щоденних клопотів.

На базі бібліотеки-філії №1,студенти взяли участь в обговоренні 33-тьої річниці аварії на Чорнобильській АЕС, під час круглого столу «Уроки Чорнобиля: погляд з минулого в майбутнє».

З трепетом та тривожними спогадами, щороку  згадує цей день і викладач інженерної графіки Осьмірко Сергій Миколайович. За виявлену мужність та непідробний героїзм студенти групи 1-АМ-1 подякували своєму керівнику та ліквідатору аварії ЧАЕС.

 У сучасному світі людина все далі відходить від природи. Спілкування з нею поступово заміщується віртуальним світом. Дуже часто ми забуваємо, що поряд з нами живуть вірні друзі – тварини, які відданими очима дивляться на нас, очікуючи уваги.

 Декілька років поспіль наші студенти разом з викладачами-організаторами заходів  Борачук Людмилою Дмитрівною та Борачук Оксаною Анатоліївною допомагають тваринам, що знаходяться у притулках. Цього року було продовжено співпрацю.

Проведено зустріч з провідним лікарем зооветцентру «На Нансена» -Єрмішевим Олегом В`ячеславовичем.

Вражені історіями лікаря, про проблеми безпритульних тварин в місті, студенти-волонтери оголосили в коледжі акцію зі збору макулатури, щоб допомогти притулку для собак «Планета».

У підсумку, за допомогою усіх небайдужих, було зібрано 3500 грн. Студенти груп 1-ТЖ, 1-ОВ, 1-ОК-1, 1-РА, 1-Е, 2-ТЖ, 2-Т відвідали притулок  передали кошти на потреби тварин та власноруч їх годували. Завідувач притулку Шкарупа  Фаїна  Олексіївна  розповіла про своїх утриманців, їх життєві історії та проблеми.

Екологічне виховання спрямовує юнаків та дівчат діяти, дарує відчуття задоволення кінцевим результатом та причетності до вирішення проблем навколишнього світу, готує до самостійного життя у злагоді з природою.