Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Життя людини – найвища цінність!

Дата: 25.04.2019

    До Всесвітнього дня охорони праці у Вінницькому коледжі Національного університету харчових технологій пройшли пізнавальні заходи з метою привернення уваги студентів до проблем безпеки праці, виховання відповідального відношення до свого здоров'я та здоров'я оточуючих людей.

У радіогазеті  «Охорона праці на роботі майбутнього», викладач  спецдисциплін Мусієнко Л.П. закликала молодь ставитися дбайливо до власного життя і уважніше до життя однолітків.

Аби привернути увагу майбутніх молодих працівників до проблеми збереження життя і здоров'я під час виконання виробничих обов'язків, керівники академічних груп провели виховні години: «Безпечне та здорове майбутнє праці».

Цікавинкою тематичних заходів стала вікторина «Кращий знавець охорони праці» серед студентів третього курсу. Знання учасників оцінювало журі у складі: завідувача навчально-виробничою практикою, Матьори Ю.О. та викладача з охорони праці Дехтюк А.І. Кращим з кращих  визнано –  Богдана Цюпія, група 3-АМ-1. За ерудицію, креативний підхід у вирішенні ситуаційних задач, завзяття та ініціативність учасників було нагороджено подяками директора коледжу.