Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Творити добро разом – це легко!

Дата: 25.04.2019

 Великдень – світле, добре свято, яке несе з собою Віру, Надію, Любов, символізує перемогу добра над злом.

Усі ми чекаємо у цей день дива, а особливо люди, які опинились у складних життєвих обставинах.

Напередодні святкових  днів, сповнених любові, тепла у Вінницькому коледжі Національного університету харчових технологій пройшла благодійна акція «До світлого дня – світлі вчинки», в рамках якої члени волонтерського об’єднання «Дорогою добра», під керівництвом заступника директора з виховної роботи Любчак Наталії Миколаївни та викладача Яценко Людмили Віталіївни, вітали з Великодніми святами людей, що потребують уваги.

Для початку, завітали до Кризового центру тимчасового проживання мам з дітьми «Дім Мама», що знаходиться у с. Лука-Мелешківська.     Студенти -волонтери подарували  діткам незабутнє свято, спілкування, ігри предмети гігієни та, звісно, різноманітні улюблені, дитячі ласощі.

Наступним пунктом призначення наших волонтерів стало дитяче психоневрологічне відділення ВОКПЛ  ім. акад. Ющенка у м. Вінниця. Поїздка назавжди закарбувалася у пам’яті лагідними посмішками, вдячними очима і теплими обіймами діток, які отримали від нас у подарунок: фліпчарт, дошку для малювання, фарби, олівці, ватмани, солодощі, фрукти та інше.
Учасники волонтерського руху на чолі з  керівниками гуртків художньої самодіяльності коледжу подарували радість наближення світлого свята – Великодня  мешканцям  «Обласного пансіонату для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку». Бабусі та дідусі були зворушені та розчулені  українськими піснями і танцями. Особливим подарунком для усіх мешканців пансіонату стали 230 пасочок, які напередодні відвідин спекли працівники їдальні коледжу.

Своєю увагою та турботою волонтери необминули і підопічних Жмеринського психоневрологічного будинку-інтернат. З собою привезли найнеобхідніше – одяг та взуття, але  не забули і про смачненьке: домашнє варення, печиво та цукерки.

Такі відвідини перевертають уявлення юнаків та дівчат  про життєві цінності та пріоритети.

Великдень все ближче, акція «До світлого дня – світлі вчинки» підійшла до завершення, але добрі справи наших волонтерів і справжні маленькі дива продовжуються, і їх творцями може стати кожен з Вас, варто лише відкрити своє серце, сповнене любов’ю до людей.