Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Вогник надії до Великодня!

Дата: 24.04.2019

 Напередодні свята воскресіння життя – Великодня у студентському гуртожитку Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій відбувся вечір теплого спілкування та надихаючої, об’єднуючої творчості.

Бібліотекар коледжу Суркова Людмила Олексіївна провела зі студентами годину спілкування: «Великдень: традиції і сучасність», адже попри  атрибути свята:  пасочки, крашанки – не варто забувати про справжню суть Великодня, про можливість очищення душі, покаяння, примирення та прощення.

Разом з викладачем Лесею Кротовою  розкрити свій творчий потенціал дівчата змогли  під час майстер-класу з виготовлення свічок з медової вощини. Майстриня, засновниця дитячої студії «Равлик»  Людмила Заєць стверджує, що горіння свічки з натурального  воску можна чудово використовувати для очищення житлових, робочих приміщень та самих себе.

Заступник директора з виховної роботи Наталія Любчак зауважила, що свічка, виготовлена власноруч, яка так смачно пахне медом стане приємним подарунком до Великодня для  рідних та близьких.

Що може бути краще за велику родину, яка з року в рік, під Великодні дзвони, збирається за святковим столом з палаючою свічею в центрі та сповідує все те найкраще, що є в основі українських звичаїв.