Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Ні – шкідливим звичкам, так – здоров’ю!

Дата: 16.04.2019

 Чудова сонячна погода сприяла гарному настрою і вдалому відпочинку з нагоди Всесвітнього дня здоров’я. Упродовж тижня студенти Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій з великим задоволенням брали участь  у профілактично-оздоровчих заходах.

Силу, завзяття, дух суперництва студенти проявили у спортивній грі «Козацькі забави».

У випробуванні «Комбінована естафета» найспритнішими виявилися  команда відділення автоматизація та КТ, почесні друге та третє місце посіли команди теплоенергетичного та автомеханічного відділення.

З великим відривом у кількості повторень – 64 рази, у конкурсі «Жим гирі від плеча», впевнену перемогу здобула команда теплоенергетичного відділення. Особливо приємно відзначити студента групи 1-Е – Рекуна Максима, який встановив рекордну кількість повторень - 40 разів. Команди відділень автомеханічного й автоматизація та КТ показали результат - 50 і 49 разів.

Першість у змаганні «Перетягування канату» отримали студенти відділення автоматизіції та КТ.

 Конкурс «Розгинання рук в упорі лежачи» потребує неабиякої витривалості, яку нам і продемонстрували  юнаки  автомеханічного  відділення.

Учасники змагань, збірні команди відділень коледжу, проявили себе, як  згуртований і дружній колектив. Змагання були запеклими, проте команди виступали на рівних.

Викладач фізичного виховання Расторгуєва Наталія підвела підсумки.

Почесне І місце виборола команда відділення автоматизації та КТ,  ІІ місце студенти автомеханічного відділення, ІІІ місце зайняли студенти теплоенергетичного відділення.

У коледжі та гуртожитку пройшов йога-марафон «Мистецтво здоров’я і краси» під керівництвом викладачів  економічних дисциплін  Кукурудзяк Лесі,  Рудь Олени. Усі бажаючі мали можливість досягнути піднесеного психологічного й духовного стану.

Практичним психологом Ставруновою Діаною, у читальній залі коледжу,  організовано зустріч студентів  з представниками Вінницького обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом лікарем –  Яворським Ярославом та соціальним  працівником – Кафарською Людмилою. Тема відеолекторію:  «Проінформований – значить захищений».

Здоров’я – залежить від способу життя, звичок та інтересів. Тому важливо зберігати рівновагу і дбати про усі аспекти благополуччя.