Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

День гостинності ВК НУХТ!

Дата: 13.04.2019

 Привітними посмішками та відкритою душею зустріли випускників 9-х та 11-х класів загальноосвітніх шкіл та професійно - технічних навчальних закладів м. Вінниці та Вінницької області студенти та викладачі Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій

Директор коледжу  Володимир Антонович  Керницький люб’язно ознайомив гостей з  особливостями освітнього процесу, перспективами працевлаштування, дозвіллям студентів.

У першому корпусі викладачі автомеханічних дисциплін підготували для майбутніх автомеханіків тренінг: «Комп’ютерна діагностика автомобілів». Учні мали можливість випробувати себе в інтелектуальній грі: «Безпечний пішохід». Ознайомились з будовою, комп’ютерною діагностикою, експлуатацією автомобіля і побачили оснащення лабораторій та кабінетів автомеханічного відділення. Завітавши на роботу гуртка «Автомобіліст», спостерігали за тим, як збирати електромобіль.

У фойє другого корпусу студенти відділення технології та організації виробництва, спеціалізації «Виробництво жирів і жирозамінників», провели майстер-клас «Оцінка якості майонезів».  

Наші умільці з спеціалізації «Виробництво харчової продукції» навчали усіх бажаючих мистецтву декору з французької меренги та оформляли різноманітні  великодні смаколики айсингом і мастикою.

Майбутні абітурієнти спеціальності «Менеджменту» навчалися досліджувати ринок та реалізовувати продукцію, під час тренінгу: «Маркетинг в організації виробництва», а  лайфхаки менеджера   допомогли правильно спланувати та організовувати свій робочий час.

Учасники науково-технічного гуртка «Винахідник», відділення автоматизації та комп’ютерної техніки, вражали своїми напрацюваннями у сфері робототехніки та голосового управління пристроями, а саме: «Електрона іграшка – твоїми руками», «Як голосом увімкнути світло?», знайомство з віртуальним гідом «ЗD-модель ВК НУХТ». Гості могли взяти участь у майстер-класі: «Створення елементів доповненої реальності» та переглянули роботи з авіамоделювання.

У лабораторії юного електрика, допитлива молодь отримала відповідь на запитання: «Чому ліфт рухається «вгору-вниз?», «За допомогою чого працює підйомний кран?», «Чи можна тримати «блискавку»  у руках?»

Студенти-теплотехніки дискутували з учнями про те: «Як пара допомагає у виробництві харчових продуктів?» та «Як побудувати теплий дім та покращити мікроклімат у вашій кімнаті?». У майстерні електромеханіка гостям розповіли про керування промисловими об’єктами за допомогою автоматизованих пристроїв.

День відкритих дверей у ВК НУХТ це чудова нагода особисто отримати відповіді на будь-які хвилюючі запитання щодо умов вступу, здійснити екскурсію та на власні очі побачити оснащені новітнім обладнанням навчальні аудиторії і майстерні, а також записатися на підготовчі курси з поглибленого вивчення української мови та математики.