Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Економічний апгрейд: конференція, конкурс, реклама…

Дата: 27.03.2019

 Перший місяць весни у Вінницькому коледжі Національного університету харчових технологій знаменувався креативним, насиченим, яскравим та пізнавальним тижнем економіки.

Роботи викладачів економічних дисциплін та студентів коледжу у двох номінаціях: стінгазети та творчі надбання було представлено на виставці- конкурсі «Фонтан ідей». Голова журі, керівник магазину-студії «Лавка чудес» Дерлиця Н. Ю. відзначила, що саме творчий підхід та креативність допомагає розкрити таланти людини і досягти успіху у будь-якій діяльності.

Студенти, під керівництвом викладачів-економістів, досліджували  актуальні питання економіки та проблеми діяльності підприємств на основі сучасних наукових підходів; аналізували  характер змін складових управлінської діяльності в умовах інтенсифікації розвитку технологій управління, зростання інноваційної активності, розвитку маркетингового забезпечення підприємства; пропонували шляхи удосконалення ефективності діяльності підприємств. І результати своїх досліджень презентували на ІІІ-й науково-практичній конференції «Ефективність діяльності сучасного підприємства».

У конкурсі  «Ярмарок рекламних ідей» активні юнаки та дівчата  запропонували  7 проектів, серед яких були дві реклами екологічного спрямування. Студентки групи 3-ОВ Дідур Юлія та Соловйова Олена презентували проект «Вода – дорогоцінний дар природи», в якому висвітлили проблеми використання природних ресурсів. У своїй рекламній ідеї «EKOBAG: думай про майбутнє», автори – студенти групи 3-АП  Ільченко Роман та Купчук Віталій, змогли донести до усіх присутніх актуальні проблеми співіснування людини і навколишнього середовища. Оцінювала ініціативних молодих людей, їх перспективні ідеї, гість  конкурсу, керівник ПП «Росана - Н» Павліченко Н.В.

Ведення переговорних процесів, робота в команді, особистий розвиток, управління часом, ерудованість та креативність – це ті SoftSkills ("гнучкі навички"), що повинні супроводжувати HardSkills ("тверді навички") в нових реаліях часу та функціонуванні сучасних бізнес-структур. Саме цьому навчали майбутніх менеджерів, технологів, автомеханіків та програмістів,  випускники коледжу, а сьогодні  успішні підприємці, фрілансери – Вадим Завальнюк, Катерина Кукурудзяк та Анна Дем'янюк.

Талановита молодь доводить, що раціональне використання природних ресурсів та екологічної сировини йде на користь людству та планеті. А розвиток гнучких навичок є запорукою успіху незалежно від специфіки і напрямку діяльності майбутнього фахівця.