Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

75 – та весна!

Дата: 26.03.2019

 Дружній колектив студентів та викладачів Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій відзначив 75-ту річницю визволення  Вінниці від нацистських загарбників.

Студенти поглибили свої знання, прослухавши радіогазету «Весна визволення: і озвались спомином  дні»;

Вшанували пам’ять полеглих у Другій світовій війні 1939-1945 років, хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника «Вічної слави студентам і викладачам коледжу загиблим в роки Другої світової війни».

Завідуючий відділу військової історії  Вінницького обласного краєзнавчого музею Павло Мельник, провів для першокурсників годину  історичної пам’яті: «75-ій річниці визволення Вінниці присвячується…».

Пізнавально і творчо пройшла науково-практична конференція «Вінничина в роки Другої світової війни», активними учасниками, якої стали: Ящук Ярослав (гр.1-Е),  Собчук Олег (гр.1-Е), Заверуха Денис (гр.1-Т), Лазар Андрій (гр.1-Т), Гончарук Олександр (гр.3-АМп), Перістяк Андрій (гр.4-Е); Сук Дмитро (гр.2-Е).  Студенти підготували цікаві матеріали про героїв - вінничан Другої світової війни, а також було розглянуті проблеми Руху Опору, нацистського окупаційного режиму, процесу звільнення Вінниччини від окупантів.

Минають століття, приходять у світ нові і нові покоління, але ніколи не зітреться в народній пам’яті безсмертний подвиг солдатів, героїзм і мужність воїнів – визволителів, що у неймовірно важких умовах, у полум’ї битв боронили нашу рідну землю.