Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Попит породжує пропозицію

Дата: 22.03.2019

 Вже кілька років поспіль у Вінницькому коледжі Національного університету харчових технологій проводиться Ярмарок вакансій для студентів випускних груп, де молодь знайомиться з умовами роботи на сучасних підприємствах та розширює  для себе перелік баз практик.

Цьогоріч  участь у  заході взяли роботодавці з 22-х  провідних підприємств України, представлено вакансії як за спеціальностями молодшого спеціаліста, так і за робітничими професіями.

Запрошені фахівці розповідали про історію створення їх організацій, чисельність працюючих, умови праці, детальніше зупинились  на кожній із запропонованих вакансій. Для кращого ознайомлення розповсюджували інформаційні матеріали, календарі, проспекти, буклети.

У підсумку, укладено нові договори на проведення виробничих практик з підприємствами: ТОВ «Вінницька  птахофабрика», Подільський енергоконсалтинг «KNESS», ТОВ «Вінницький комбінат хлібопродуктів №2», ПрАТ «Пологівський олійноекстракційний завод»,   ДТЕК  Ладижинська  ТЕС, ДП «Електричні системи», ТОВ «Солодка мрія - Вінниця».

Випускники відчули, що на їхні знання та поки що невеликий практичний досвід є попит і достойні пропозиції. Вкотре переконались у важливості здобуття кваліфікованої фахової освіти.