Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

205 – річниці Великого Кобзаря…!

Дата: 21.03.2019

 ….Є в Шевченка  народження дата, дати смерті в Шевченка нема…

13 березня у Вінницькому коледжі Національного університету харчових технологій відбувся літературно – музичний вечір «Шевченкова дорога в майбуття», присв’ячений 205-й річниці з дня народження великого українського поета, художника, національного генія Т.Г. Шевченка.

Студенти коледжу змогли відчути значимість постаті митця в історії України, прослухавши й досі актуальні поезії Шевченка доповнені відеоматеріалом «Крилаті вислови». Особливо слухачів зачарувала композиція славновнозвісного, відомого у всьому світі «Заповіту», слова якого мелодійно лягли під звуки гітари у виконанні – Мельника А.

Працівник бібліотеки Мороз І. виступила з презентацією «Трагічний образ жінки у творчості Шевченка». Присутні могли переглянути тематичну виставку книг та журналів, які описують життя і творчість самого Кобзаря.

Аби розкрити велич українського генія, наблизити його до серця кожного студента викладач філологічних дисциплін, організатор заходу –   Тімофєєва О. провела захоплюючий брейн-ринг «Шевченкові дороги». Найкращі знавці життєтворчості митця отримали символічні жовто-блакитні кульки.

Інсценізований діалог Тараса і України у виконанні Семеніхіної О. та Ломоносова В., який символізував щиру розмову про нелегке життя українського народу, його прагнення до кращого майбутнього не залишив байдужим кожного присутнього, спонукав замислитись над місцем Кобзаря в нашій сучасності.

Яскравим, емоційно-забарвленим акордом прозвучала фінальна пісня  у виконанні Бондаренка В. «Надія є».

Славетний Кобзар є духовним символом вільної і нескореної неньки України. Його слово звучить на всіх континентах і ніколи не зміліє повноводна ріка шани і любові до поета, адже його поезія – це вогонь свічки, здатний запалити полум’я і натхнення у душі кожного патріота своєї держави.