Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Тобі доземно, жінко, поклонюсь…!

Дата: 07.03.2019

 На початку весни найкращі вітання приймають жінки – ніжні, милі, чарівні. Адже жінка, як сама весна, несе з собою красу, радість і кохання.

Свято ніжності й тепла пройшло у Вінницькому коледжі Національного університету харчових технологій  напередодні Міжнародного жіночого дня.

Дорогих жінок, колег, студенток, відданих і надійних друзів, близьких і рідних людей привітав зі святом краси та жіноцтва директор коледжу Володимир Антонович Керницький.

Весняну атмосферу та піднесений настрій створили усім присутнім учасники художньої самодіяльності: народний ансамбль пісні  «Мрія»,  чоловічий гурт «Єдність» та ансамблю народного танцю «Юність».

Музичне вітання відгукнулося  у серцях неповторних жінок ніжністю та трепетом особливо від викладачів спецдисциплін: Осьмірка Сергія, Кожарка Анатолія.

Натхненним подарунком для представниць найчарівнішої половини людства, став феєричний виступ соліста гурту «Грамофони BAND» - Максима Голоти.

Любі Жінки!

Нехай Весна – 2019 року, принесе усім радість життя, відчуття оновлення, оптимізму, впевненості, миру. Живіть у любові, бо лише вона надихає до нових вершин.