Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Правильний вибір – перший крок до успіху!

Дата: 23.02.2019

23 лютого Вінницький коледж Національного університету харчових технологій, в черговий раз,  відчинив  двері для учнів 9-х та 11-х класів загальноосвітніх шкіл та випускників  професійно-технічних навчальних закладів м. Вінниці та Вінницької області.

Директор коледжу Володимир Антонович Керницький ознайомив присутніх з  особливостями освітнього процесу  та можливостями  подальшого працевлаштування.

Молоді та амбітні студенти  разом з наставниками-викладачами демонстрували і дивували гостей набутими у коледжі знаннями і вміннями.

 Зацікавлені любителі-автомобілісти відвідали тренінг «Комп’ютерна діагностика автомобілів», випробували свої сили в інтелектуальній грі «Безпечний пішохід», ознайомились з енергозберігаючими технологіями на автомобільному транспорті.

Студенти відділення технології та організації виробництва у    парфумерній лабораторії  влаштували майстер-клас «Арома – Саше своїми руками». Справжня магія воску з ефірними маслами та квітами вабила гостей зробити для себе ароматний подарунок.

Талановиті умільці, майбутні техніки-технологи з технології харчування, запрошували присутніх до кулінарної лабораторії, де провели майстер-клас «Майстерня шоколаду», з оздоблення кондитерських виробів. Також, у гостей була можливість спробувати виготовити цукерки з різноманітними начинками.

Викладачі економічних дисциплін провели тренінг «Лайфхаки менеджера» та PLENNING «Як управляти часом?». У підсумку, усі бажаючі взяли участь у  анкетуванні «Чи здатний ти бути менеджером?».

Студенти відділення автоматизації та комп’ютерної техніки, учасники науково-технічного гуртка «Винахідник» вражали своїми напрацюваннями у сфері робототехніки та голосового управління пристроями, а саме: «Електронна іграшка – твоїми руками», «Як голосом увімкнути світло?», знайомство з віртуальним гідом «ЗD-модель ВК НУХТ». Також  побачили майстер-клас «Створення елементів доповненої реальності» та роботи з авіамоделювання.

«Чому ліфт рухається «вгору-вниз?», «За допомогою чого працює підйомний кран?», «Чи можна тримати «блискавку»  у руках?» - на всі ці питання відповідали у лабораторії юного електрика.

Від студентів теплотехніків можна було отримати поради: «Як побудувати теплий дім та покращити мікроклімат у вашій кімнаті?», «Як пара допомагає у виробництві харчових продуктів?».

У майстерні електромеханіка гостям розповіли про керування промисловими об’єктами за допомогою автоматизованих пристроїв.

Навчись обирати краще, майбутній абітурієнте!