Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Мелодія двох сердець!

Дата: 14.02.2019

Любов –  найбільша рушійна сила в усьому світі. Це те, заради чого чоловіки готові згортати гори, а жінки слідувати за своїм коханим навіть на край світу. У День Святого Валентина ми намагаємося порадувати тих, хто нам дорогий, кого любимо, вручити символічний подарунок, тим самим висловлюючи свою увагу та свої почуття.

День усіх закоханих у Вінницькому коледжі Національного університету харчових технологій провели блискавично, романтично і з піснею. Студенти зібрались у фойє коледжу, адже там відбувалася музично-розважальна програма –  караоке «Мелодія двох сердець».

За умовами конкурсу чотири пари учасників у трьох турах  піснею і музикою висловили свою любов до рідного краю, до батьків та до своїх коханих.

Усі учасники караоке отримали призи від студентської профспілки коледжу, а переможцям –  Бороху Дмитрію та Дідур Юлії, студентам групи 3-ОВ, окрім подарунків вручили статуетку, що символізує вірність і любов,  вже традиційно з року в рік передається найромантичнішій та наймелодійнішій парі коледжу.

Свято любові викликало у молодих людей захват, бурхливі емоції радості і романтичного настрою. Студентам важко було встояти на місці, вони підтримували учасників оплесками, танцями та співом.

Продовжився романтичний день у культурному центрі «Галерея-XXI». Викладачі Лосовська В.П. та Борачук О.А. провели арт-вечір «Любов – це не так просто…», де студенти груп 2-ТЖ, 3-Е разом з керівником групи Борачук Л.Д.  взяли участь у конкурсній програмі. Підсилював враження атмосфери любові співак, музикант Юрій Федорович.

У гуртожитку коледжу День закоханих відзначили гучною дискотекою.

Любов – це завжди прекрасно, це завжди свято! Нехай же це свято буде з Вами не тільки в день Святого Валентина, але і кожен день Вашого життя!