Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Миру прагнемо завжди...

Дата: 14.02.2019

15  лютого Незалежна Україна офіційно вшановує День пам’яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів, які ідучи в пекло, вірили, що несуть визволення приниженим та поневоленим, що йдуть не вбивати, а захищати нове життя. Так само, як і сьогодні воїни АТО (ООС) бережуть життя і спокій мирних українців.

З нагоди вшанування пам’яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів та  30 - річчя виведення обмеженого контингенту радянських військ з Демократичної республіки Афганістан, студенти Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій взяли участь у тематичному заході «Миру прагнемо завжди…», які підготували  викладачі Господинчик Олександр та  Борачук Оксана.

Щоб з перших вуст почути про наслідки війни в Афганістані, поставити болючі запитання, які тривожать молодь стосовно сьогодення на Сході України було запрошено гостей: воїна-афганця – Мельника Петра Петровича, та воїнів АТО – кіборгів – Смішного Романа Вікторовича, Ісаєва Євгенія Олександровича.

Хвилиною мовчання вшанували трьох наших випускників, що загинули у тій страшні війні: Голюка Миколу, Кандирала Олега та  Поліщука Юрія.

Сумні спогади гостей  доповнено авторською піснею студента групи 3-Т Бондаренка Віктора.

Заступник директора з виховної роботи Любчак Наталія Миколаївна висловила подяку від усього викладацько-студентського колективу коледжу воїнам-ветеранам та зазначила, що вони як ніхто знають справжню ціну війни і миру, вміють дорожити сьогоднішнім днем  і є прикладом для наслідування молодому поколінню.