Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Віват випускникам!

Дата: 07.02.2019

Приходить час, коли єдина стежина для всіх випускників розходиться у різні напрямки, відкриваються тисячі доріг, де кожен  обере свій особистий життєвий шлях.

7 лютого у святково вбраній актовій залі Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій відбувся урочистий захід з нагоди 12-го випуску молодших спеціалістів відділення технології та організації виробництва. Свої довгоочікувані та омріяні документи про освіту здобули 66 випускників.

Щирі слова вітання пролунали від директора коледжу, відмінника освіти України Володимира Антоновича Керницького.

Уже традиційно, з нагоди завершення навчання, адміністрація коледжу не лише вручила дипломи молодших спеціалістів, а й відзначила грамотами  кращих випускників, які були успішними у навчанні та  брали активну участь у громадському, спортивному житті коледжу.

З теплими спогадами та побажаннями від усього педагогічного колективу до випускників звернулася Левашова Юлія Володимирівна –  керівник випускної групи.
Від випускників усі присутні почули зворушливі слова, сповнені глибокої поваги і вдячності своїм наставникам.

Яскравою подією ознаменувався лютневий день і для найрідніших – батьків. З гордістю, тремтячим голосом, батьки вітали, своїх випускників та  висловили подяку за те що, діти здобували знання та   практичний досвід в одному з кращих  коледжів, який виховав професіоналів своєї справи.

Свято було сповнене трепетним хвилюванням, щасливими посмішками рідних і  квітами. Адже радісно розправляти крила і боляче залишати коледж, де було пережито стільки яскравих, неповторних моментів, де новим змістом наповнились слова: дружба, вірність, совість, честь, любов…

Вітаємо, дорогі випускники!

Бажаємо Вам доброго щасливого шляху, щоб здобуті знання стали фундаментом кар’єрного зростання, запорукою успіху та реалізації майбутніх планів, нових звершень і цікавих відкриттів.