Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Величний день єднання!

Дата: 22.01.2019

В історії становлення незалежності і соборності України особливе місце займає 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку усіх українських земель в єдину Українську державу. Саме цей день з′єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Українською Народною Республікою прийнято відзначати як свято – День Соборності  та Свободи  України.

100 – річчю цій надзвичайно важливій події в історії нашої держави,  у  читальній залі бібліотеки Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій  був присвячений  виховний захід:  «Соборна, єдина моя Україна!», який підготувала викладач суспільних дисциплін Юлія Коробчинська разом зі студентами першого курсу автомеханічного  відділення  та організації та технології виробництва.  Студенти із зацікавленістю слухали події тих доленосних часів, коли реалізувалась заповітна мрія і широке волевиявлення обох частин України.  

Працівники бібліотеки ознайомили присутніх з книжковою виставкою: «На шляху до Соборності України», на якій презентована література, що висвітлює тернистий шлях України до соборності. 

З метою  формування національної свідомості молоді, виховання у них почуття патріотизму в усіх групах пройшли історичні години спілкування на тему: «Соборність України  –  запорука єдності держави».

Свою любов до Батьківщини, особливе бачення української державності, минулого та майбутнього нашої країни студенти та викладачі 1-4 курсів передали патріотичним флешмобом: «Україна – єдина країна», утворивши «живий ланцюг єдності» на території  коледжу, між першим та другим корпусами, проголошуючи гасла: «Слава Україні! Героям Слава!».

Сьогодні, за збереження і утвердження єдиної соборної, вільної та незалежної України, віддаються величезні жертви, саме тому така акція демонструє небайдужість молодих українців та їх підтримку воїнам, які зараз перебувають на Сході країни.

Щиро віримо у зовсім близьке мирне майбутнє у гарній, вільній, єдиній, незалежній Україні.