Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

«DIY_EDU_SPACE» увійшов у топ 100 кращих соціальних проектів України

Дата: 17.12.2018

Нещодавно в Одеському національному театрі опери та балету відбулось урочисте вручення премій Social Project Awards – конкурсу, що популяризує соціальні проекти і соціальні інновації, створені талановитими громадськими діячами, які формують майбутнє країни.

Організатори конкурсного відбору на здобуття премії – громадська організація «Нове Майбутнє» та журнал «PROactive»; генеральний партнер премії – Міністерство молоді та спорту України, а титульними партнерами є Цитрус, Компанія «Moto CMS» та ще 12.

На конкурс був представлений проект викладачів фахових дисциплін нашого коледжу Сергія Петровича та Руслана Тичука «DIY_EDU_SPACE», який зайняв почесне 3 місце у номінації «Освіта» та увійшов у топ 100 кращих соціальних проектів України 2018.

Мета проекту «DIY_EDU_SPACE» полягає, насамперед,  у підвищенні інтересу студентів до вивчення фізики та інших технічних дисциплін через використання робототехніки та лайфхаків в автоматизації освітнього простору (на прикладі СМАРТ кабінету фізики, що функціонує у коледжі), а також в автоматизації побутових пристроїв і елементів інтер’єру кімнат. Причому досвід створення СМАРТ простору з дешевих електронних елементів на основі платформи ARDUINO автори розповсюджують для всіх зацікавлених: вищих освітніх закладів,  шкіл, для використання у побуті  тощо.

Визнання внеску викладачів Вінницького коледжу НУХТ у розвиток соціальних ініціатив України підтверджує диплом та відзнака премії Social Project Awards за проект «DIY_EDU_SPACE».