Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Мораль і право, право і закон – рушійні сили для життя людини

Дата: 17.12.2018

Згідно розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права» з 10 по 14 грудня у Вінницькому коледжі Національного університету харчових технологій пройшов тиждень правових знань.

Розпочато тиждень радіогазетою: «Права та обов’язок – нероздільні».

До Міжнародного дня захисту прав людини працівниками бібліотеки презентовано  тематичну виставку «Права людини понад усе!».

Керівниками академічних груп проведено інформаційно-правові години спілкування з переглядами тематичних фільмів та презентаційних робіт на теми: «Кримінальна відповідальність неповнолітніх», «Мій улюблений світ – світ без насильства», «Закон для всіх один», «Правові умови воєнного стану».

Викладач суспільних дисциплін Лисій Р.І. провела зі студентами правові дебати, під час яких обговорювали тему: «Гендерні стереотипи: рівність чоловіків і жінок в Україні». Учасники диспуту вкотре продемонстрували ґрунтовні знання з основ правознавства та своїми перемовинами довели, що гендерна рівність – це участь у процесах прийняття рішень і розподілі ресурсів незалежно від статі. Крім того, студентка другого курсу відділення технології та організації виробництва Рудяк Анна разом з керівником групи Оксаною Борачук взяли участь в обласному конкурсі «Рівні права та рівні можливості». Конкурс організований  ГО «Соціально активна спільнота» за підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА з метою виховання у молодих дівчат Вінниччини гендерної культури.

Актуальну тему серед молоді висвітлила викладач суспільних дисциплін Юсумбелі Т.Г. У гуртожитку коледжу зі студентами обговорювалось питання: «Булінг серед підлітків. Відповідальність, наслідки, право».

В рамках тижня студенти разом з заступником директора з виховної роботи Наталією Любчак та викладачем Раїсою Лисій відвідали Вінницький апеляційний суд, де стали свідками розгляду апеляційних позовів з кримінального права. Зрозуміли та ще раз пересвідчились, що злочинів без покарання не буває.