Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Захисти себе від СНІДу!

Дата: 06.12.2018

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом  психологічна служба Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій провела ґрунтовну просвітницьку роботу, метою якої є усвідомлення студентами усіх ризиків хвороби та їх обізнаність з питань шляхів захисту.

До студентів першого курсу відділення технології та організації виробництва завітала завідувач Клініки дружньої до молоді Ірина Іванівна Медяна. Під час активної бесіди з молоддю обговорювались теми: «Подумай про майбутнє – обери життя», «Засоби контрацепції», «Особиста гігієна».

Задля інформування студентів, щодо питань профілактики ВІЛ/СНІДу та інфекцій, що передаються статевим шляхом до гуртожитку коледжу було запрошено лікаря Центру медичної допомоги підліткам і молоді Вадима Станіславовича Кашубського. Доповненням до розповіді лікаря стали цікаві факти про історію виникнення хвороби, озвучені бібліотекарем Іриною Мороз.

Кожна людина повинна до кінця усвідомити небезпеку, яку несе СНІД і зробити усе можливе, щоб уберегти себе і своїх рідних та близьких від цієї страшної хвороби, бо ВІЛ може увійти  в кожний дім, кожну сім'ю.

Здоровий спосіб життя, чистота у взаєминах – найкращі методи профілактики  СНІДу.