Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Твій крок у майбутнє !

Дата: 24.11.2018

24 листопада у Вінницькому коледжі Національного університету харчових технологій пройшов День відкритих дверей для учнів 9-х та 11-х класів загальноосвітніх шкіл та випускників  професійно-технічних навчальних закладів.

З  особливостями освітнього процесу  у  коледжі та можливостями  подальшого працевлаштування  ознайомила присутніх заступник директора з навчально-методичної роботи Наталія Миколаївна Данильченко.

Студенти та викладачі підготували для  учасників зустрічі різноманітні заходи.

Ознайомитися  з будовою, комп’ютерною діагностикою та експлуатацією автомобіля і побачити оснащення лабораторій та кабінетів автомеханічного відділення, можна було у першому корпусі. На любителів-автомеханіків чекали: тренінг «Комп’ютерна діагностика автомобілів», майстер-клас «Як зібрати електромобіль у домашніх умовах?», інтелектуальна гра  «Безпечний пішохід».

Студенти відділення технології та організації виробництва, спеціалізації «Виробництво жирів і жирозамінників» запросили гостей до парфумерної лабораторії та  влаштували майстер-клас «Як створити особистий парфум?», де бажаючі могли навчитись створювати натуральні запашники для мила та власних неповторних парфумів з ефірних олій.

У  кулінарній лабораторії проходили майстер-класи: «Тонкощі японського мистецтва в українській кухні», де студенти спеціалізації «Виробництво харчової продукції» знайомили  з технікою приготування традиційної страви японської кухні – суші та майстер-клас з приготування національної української страви –  вареників.

Що мають  знати і вміти майбутні фахівці з організації виробництва та як набути навичок з організації особистої діяльності  можна було дізнатись під час тренінгу «Лайфхаки менеджера» та PLENNING «Як управляти часом?»,  що підготували викладачі економічних дисциплін.

Студенти відділення автоматизації та комп’ютерної техніки,   учасники науково-технічного гуртка «Винахідник» вражали своїми напрацюваннями у сфері робототехніки та голосового управління пристроями, а саме: «Електрона іграшка – твоїми руками», «Як голосом увімкнути світло?», знайомство з віртуальним гідом «ЗD-модель ВК НУХТ». Також  усі охочі змогли побачити цілий ряд презентаційних робіт з розробки веб - сайтів.

У лабораторії електрика можна було дізнатись: «Чому ліфт рухається «вгору-вниз» та за допомогою чого працює підйомний кран?», «Чи можна тримати «блискавку»  у руках?»

Привернули увагу  наших гостей поради теплотехніка: «Як побудувати «теплий дім» та покращити мікроклімат у кімнаті?» та майстерня електромеханіка: «Керування промисловими об’єктами за допомогою автоматизованих пристроїв».

Отже, усі бажаючі мали можливість відвідати майстер-класи з різних спеціальностей та наочно ознайомитися з особливостями майбутньої професії.

Будувати майбутнє з ВК НУХТ надійно і легко! Варто лише зробити правильний вибір!