Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Пора студентська – золото років

Дата: 21.11.2018

Кожен день у Вінницькому коледжі Національного університету харчових технологій наповнений новими знаннями та досвідом і точно не схожий на попередній. Проте існує особливий день,  головне студентське свято. День студента – чудовий привід відволіктися від навчальних буднів і "відірватися" по повній. 

А наше студентство вміє весело і цікаво розважатися. Напередодні свята, актова зала коледжу була переповнена. До усіх хто вчився, вчиться та навчає з вітальним словом звернувся директор – Керницький Володимир Антонович.

Грамотами, подяками адміністрації коледжу та подарунками від студентської профспілки були нагороджені найерудованіші, найталановитіші та найспортивніші студенти коледжу. Адже активна та небайдужа студентська молодь в усі роки була і залишається найбільш прогресивним прошарком суспільства.

Свято продовжувалось. Зі сцени звучали кумедні гуморески від студентів – першокурсників. Гучними піснями і танцями вітали присутніх учасники художньої самодіяльності. З жартівливим номером виступали учасники клубу веселих та кмітливих.

З Днем студента, дорогі підкорювачі вершин науки! Нехай спогади про студентські роки завжди будуть яскравими і барвистими, навчання дається легко, дружба зі студентської лави буде найвірнішою і міцною, а перша студентська любов — найчистішою і красивою!