Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Відкриваємо світ краси!

Дата: 15.10.2018

День художника України цього року ми відзначаємо 14 жовтня, що співпадає з Днем захисника України, святом Покрови та Днем українського козацтва.

 Це символічно, адже мистецтво є невід’ємною частиною національної культури, джерелом духовного збагачення кожного з нас.

Члени Центру духовно-національного відродження «Червона калина», студенти Вінницького коледжу НУХТ, долучилися до відзначення Дня художника, відвідавши в «Галереї-ХХІ» виставку Лілії Задоянчук «Тропіки». Молода, талановита вінничанка розробила авторську техніку живопису на склі, аналогів якій немає. Характерною особливістю техніки є те, що після виплавлення скла, фарби наносяться на зворотньому боці картини. Малюнок робиться спеціальними фарбами, для виразності використовується 24-каратне золото та Swarowski Elements. Це, власне, об’ємна інсталяція під склом. Роботи Л. Задоянчук знаходяться у приватних колекціях України, Польщі, Ізраїлю, США, Швеції, Німеччини, Шотландії, Бразилії.

Про усе це дізналися студенти на виставці і відкрили для себе світ краси, доторкнулися до загальнолюдських цінностей, а відповідно – зародилося бажання і самим приносити людям радість, робити життя кращим, долучатися до успішної молодої генерації України.