Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Smile Fest  у Вінниці!

Дата: 08.10.2018

Вкотре студенти  Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій були  учасниками традиційного фестивалю SmileFest, що проходив  у Вінниці.

Цього року учасники SMILE- параду пройшли від площі ім. В. Стуса через парк ім. М. Горького до Майдану Незалежності. Святково, яскраво одягнені студенти, щиро радіючи та посміхаючись, не залишали байдужими жителів та гостей міста.

Родзинкою фестивалю стало «містечко Smile City». Тут організували майстер-класи, креативні фотозони, презентації, виставки художніх робіт. Також на території «містечка» усі бажаючі смакували якісною кавою та смачною «вуличною їжею». Окрім того учасників фестивалю та перехожих  радувала святкова концертно-розважальна програма, яка складалась з тематичних художніх номерів. 

Щоб домогтися гарного настрою, для кожного з нас, принаймні, необхідно щось особливе, наприклад усмішка. Поділіться посмішкою з рідними, друзями, одногрупниками, не забудьте посміхнутися кому-небудь по дорозі до коледжу. Це не складно, проте зробить ваш день набагато приємнішим.