Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Для тих, чия професія від Бога

Дата: 05.10.2018

Теплими осінніми акордами знаменується День працівника освіти. Це не тільки професійне свято викладачів – це свято усіх наставників підростаючого покоління. Їх працю ні з чим не можна порівняти адже побачити предмет свого творіння вони можуть лише через роки.

Велике щастя мати педагога доброго, щирого, який навчає бути Людиною, саме тому актова зала Вінницького коледжу Національного університету  харчових технологій осяяна щирими посмішками вдячних студентів. Сьогодні педагогічний колектив нашого коледжу – це досвідчені фахівці, які не зупиняються на досягнутому, а працюють над поліпшенням якості підготовки спеціалістів.

З нагоди свята директор коледжу Володимир Антонович Керницький виступив з вітальним словом, відзначивши мудрість, завзятість та наполегливість своїх колег. Найкращих було урочисто  нагороджено грамотами та подяками.

 Гостей свята порадували концертом з барвистою, святковою програмою учасників художньої самодіяльності. А сюрпризом  став виступ вінницького гурту «Пагода», який порадував  усіх виконанням світових хітів у власній інтерпретації.

 Дорогі педагоги! Нехай успіх та удача будуть супутниками в усіх починаннях! Нехай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії! Хай кожен день повниться новою радістю та перемогою, здійсняться заповітні мрії та креативні плани, а  засіяна невтомною працею освітянська нива буде наповнена новими злетами та досягненнями!

Зі святом!