Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Відкриваємо світ духовності

Дата: 01.10.2018

Днями у читальній залі Вінницького коледжу НУХТ члени Центру духовного національного відродження «Червона калина» представили студентам та викладачам культурологічний проект «Софія Київська – символ державності та духовності України».

Усі присутні відчули дух історії та культури України: Київська Русь, хрещення Русі, історичні віхи, зв’язки з Візантією.

Особливо зацікавили історичні реконструкції – видатні особистості, які сприяли розвитку та утвердженню на європейському просторі Київської Русі: Володимир Великий, Ярослав Мудрий, княгині Анна Ярославна та Ольга майстерно «оживлені» студентами.

Сучасне бачення величі та значущості Софії Київської як символу державності та духовності України розкрив Сергій Медончак, науковий співробітник Вінницького художнього музею, доповнивши розповідь унікальним фільмом про Київську Святину.

Надали святковості та милозвучності дійству пісні у виконанні лауреаток Міжнародного Фестивалю-конкурсу «Золотий птах» Світлани Бесядовської та Тетяни Опушко, а також дефіле 10-літньої Аріанни, учасниці конкурсу «Міні міс Вінниця-2018», в ексклюзивному святковому українському строї.

Цей захід розширив світоглядні обрії студентів, дав можливість доторкнутися до витоків історії та духовності України, спонукав молодь до збагачення духовних надбань рідного краю, української землі.