Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Початок вересня-натхнення зліт!

Дата: 03.09.2018

Промайнуло безтурботне літо, складено вступні іспити... Розпочинає свій хід до таких необхідних звершень і надбань – новий навчальний рік, який відкриває незвідані шляхи, народжує нові мрії і надії.

З року в рік Вінницький коледж Національного університету харчових технологій підтримує добру традицію зустрічати новий навчальний рік, як велике і радісне свято, свято усієї коледжанської родини, яка поповнюється новими студентами.

У святково-урочистому заході, присвяченому 27-ій річниці Незалежності України та Дню знань взяли участь 331 студент нового покоління, їх батьки та рідні і звичайно керівники новоутворених груп.

Зворушливо привітавши усіх присутніх зі святом, директор коледжу Володимир Антонович Керницький вручив студентам першого курсу символічний студентський квиток та «ключ до знань».

Члени Студентської ради коледжу:  Розпутняк Максим, Мороз Анастасія, Сапливий Ярослав, Пивовар Катерина звернулися до першокурсників з проханням будувати мости дружби і взаєморозуміння. Побажали новому поколінню студентів, знайти себе у стінах нашого рідного коледжу, зберегти і примножити його славні традиції.

Іменинники свята – першокурсники, з усією серйозністю та подякою прийняли високе звання студента Вінницького Коледжу Національного університету харчових технологій та пообіцяли дбати про його добре ім’я.

Учасники художньої самодіяльності привітали гостей свята вокально-хореографічними композиціями.

Студенти прослухали свою першу виховну годину у стінах коледжу на тему: «Українці серед інших європейських країн», яку підготувала та провела, кандидат історичних наук, викладач суспільних дисциплін – Романець Людмила Миколаївна.

Свято завершилось, а плідний навчальний рік лише розпочався. Бажаємо, щоб цей рік у коледжі був мирним та щасливим, врожайним на добро, успіхи, щастя і любов!