Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Випуск – 2018!

Дата: 02.07.2018

27 червня 2018 року у Вінницькому коледжі Національного університету харчових технологій відбулася урочистість – свято одинадцятого випуску молодших спеціалістів. Випускники  дев’яти спеціальностей йдуть у самостійне життя.  Серед них – перший випуск  спеціальності «Технічне обслуговування та ремонт апаратури зв’язку і оргтехніки».

Склали іспити, успішно захистили проекти та опанували омріяний фах 244 випускники, серед яких 26 – отримали дипломи з відзнакою.

З вітальним словом до випускників звернувся директор коледжу Володимир Антонович  Керницький.

За сумлінну успішність та активну участь у громадському житті коледжу студентів нагороджено Грамотами директора коледжу.

По завершенню церемонії вручення документів про освіту зі словами вітання виступила керівник випускної групи 4-ОК-1 – Світлана Заліська.

Випускники 2018 року висловили подяку викладачам та працівникам коледжу за набуті знання, практичний досвід, розуміння, терпіння та підтримку.

У святковій залі Вінницького обласного академічного музично-драматичного  театру ім. М. Садовського лунали вітальні композиції, щирі посмішки та нескінченні оплески рідних та друзів.

Свято закінчилося, попереду бурхливе життя. Але піднесені емоції, приємні спогади про навчання залишаться у випускників на все подальше життя.

Вітаємо вас, дорогі випускники!

Бажаємо упевненості в собі, непохитно вірити у свій успіх, у свою велику мету, у свою долю!

Маємо надію, що кожна молода людина, яка отримала диплом, з честю пам’ятатиме і гордо нестиме звання випускника коледжу!