Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Нев`януча краса дівоча…

Дата: 30.05.2018

Теплий травневий день покликав членів центру духовно-національного відродження «Червона калина» та решту студентів ВК НУХТ на етно-культурний пленер, який проходив на «зеленій зоні» коледжу. Метою заходу було розкрити зовнішню і внутрішню красу дівочу через українські символи та обереги – віночок, одяг, пісню.

Студенти повідомили цікаві факти про історичні витоки віночка, його символіку, оберегове значення. Продемонстрували віночки та одяг різних регіонів, відкрили цікаві факти його створення та використання, розповіли про таємниці вишиванки.

Посилило враження проекту дефіле дівчат в сучасних українських строях, сценка про чесноти дівчат, що перегукувалася із сьогоденням.

Активно долучилися до дійства учасники художньої самодіяльності коледжу –  народний аматорський гурт української пісні «Мрія»  та  народний ансамбль танцю «Юність». Доповнювала враження етніки вдало оформлена «зелена зона», на якій проводився захід.

Родзинкою проекту був виступ лауреата Міжнародного пісенного конкурсу «Золотий птах» Світлани Бесадовської з піснею «Не питай мене, чи любов мене…»

Даний проект допоміг студентам збагнути значимість давніх традицій і оберегів, моральних чеснот, які трансформувались із давнини у сьогодення і є взірцем поведінки сучасної молоді.