Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Доторкнутись до природи можна тільки серцем…

Дата: 25.05.2018

Традиційно, навесні,  у Вінницькому  коледжі Національного університету харчових технологій проводиться місячник екологічного виховання та благоустрою з метою формування екологічної культури підростаючого покоління і гуманного ставлення до довкілля.

У рамках місячника студентів І-ІІ курсів залучено до участі в акції «За чисте довкілля», благоустрою подвір’я  коледжу та прилеглих територій.

Усі бажаючі змогли спробувати себе у написанні реалістичних пейзажів, взявши участь у майстер-класі «Душа природи» від вінницької художниці  Ганни Борачук.

Під час динамічного еко-квесту «Від слів до дій» студенти, об’єднавшись у команди, наввипередки, виконували теоретичні та практичні завдання. Найспритнішою стала команда групи 1-Е.

Яскравою та творчою подією для коледжу, вже втретє стала  виставка «Сміття і мистецтво», а також  виставка творів ручної праці. Студенти змогли втілити у своїх роботах: креатив, практичність та естетику. Талановита молодь доводить, що використання вторинної сировини йде на користь людству та планеті.

Частина виробів була продана на благодійному аукціоні, в результаті якого було зібрано 1822грн. Кошти було перераховано у  ветеринарну клініку «VIP хвіст» на лікування хворих тварин.

Також студенти  відвідали вінницький собачий притулок «Планета», де познайомилися з його мешканцями. Разом з власниками притулку  оцінили проблеми  закладу для тварин та можливі шляхи допомоги.

На завершення місячника екологічного виховання, організатори заходів, викладачі Борачук Людмила та Борачук Оксана  відзначили найактивніших студентів солодкими подарунками від студентської профспілки.