Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Над Україною вишиванка цвіте!

Дата: 18.05.2018

Задля збереження українських цінностей та їх популяризації серед молоді, щороку в третій четвер травня студенти та викладачі Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій відзначають Всесвітній день вишиванки

Протягом дня усі бажаючі спостерігали виставку «Над Україною вишиванка цвіте».

Головною подією дня став конкурс на кращу вишиванку. Членам журі було важко визначити переможця серед такої кількості автентичних, колоритних сорочок як ручного так і машинного виробництва.

У підсумку – головна нагорода від студентської профспілки коледжу, а саме два квитки на виставу «Ассоль» у Вінницькому музично-драматичному театрі, отримала студентка групи 1-ОВ – Нідзельська Марія.

Подяками адміністрації коледжу за збереження, вшанування, пропаганду українських традицій з нагоди Всеукраїнського дня вишиванки було відзначено Сидоренка Віталія (гр.1-АМП), Боруха Дмитра (гр. 2-ОВ), Бондаренко Лілю (1-ТЖ), Бондара Дмитра (гр.1-Т), а також викладачів: Лисій Раїсу, Рожко Зою та Осьмірка Сергія.

Урочиста частина нагородження завершилася патріотичним флешмобом - «Я люблю Україну».

У другій половині дня студенти долучилися до фестивалю просто неба «Вишиванка-фест», що проходив на базі Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу.

Вишиванка-це не просто гарно, модно та сучасно, а й оберіг, адже в стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту та краси.