Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Ми волонтери і разом – ми сила!

Дата: 08.05.2018

Волонтерство для Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій – явище давно вже не унікальне. Адже, наш дружній колектив, звик діяти за покликом душі та з почуттям потреби реалізувати свою громадянську позицію.

Ось і тепер оновлена весна надихає нас на добрі справи, бо розуміємо, що разом – ми сила, яка взмозі подолати людську байдужість та врятувати чиєсь здоров’я, а часто і саме життя.

З ініціативи Муніципальної поліції Вінницької міської ради, з 10 по 20 квітня відбувся збір гуманітарної допомоги, для військовослужбовців Збройних сил України, Національної гвардії України та добровольчих батальйонів, які на даний момент перебувають в зоні АТО. Щиросердні студенти та викладачі коледжу не могли не підтримати та завзято долучилися до міської акції «Не будь байдужим до наших воїнів захисників».

А на початку травня до Дня Пам’яті загиблих у II світовій війні та перемоги над фашизмом, за підтримки Департаменту освіту і науки облдержадміністрації, Вінницький коледж НУХТ приєднався до збору найнеобхідніших та найважливіших речей для передачі воїнам, під час поїздки волонтерів Громадської організації «За нове життя» у зону антитерористичної операції.

Таким чином, спільними зусиллями небайдужих хлопців та дівчат, що навчаються в коледжі, а також педагогічного колективу, було зібрано, понад 40 пакунків з найзатребуванішим. Двісті пар шкарпеток, продукти харчування, речі побутового вжитку відправились до Тих, від морального та фізичного стану яких залежить перемога у цій неоголошеній війні.