Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Технології успіху сучасної особистості…

Дата: 06.04.2018

У Вінницькому коледжі НУХТ пройшов тиждень економічних дисциплін під лозунгом «Технології успіху сучасної особистості».

Упродовж тижня студенти та викладачі подорожували стежками інструментарію формування сучасної успішної людини.

Відправним пунктом цієї подорожі стала ІІ Регіональна конференція на тему: «Ефективність  діяльності сучасного підприємства». Студенти, під керівництвом викладачів-економістів, аналізували проблеми підприємств та діагностували вимоги до них, як до майбутніх фахівців.

Формування інноваційних підходів викладацької діяльності мають базуватись на платформах адаптивності, Agille та форсайт технологіях. Про що і йшлось на майстер-класі «Сучасні технології формування успішної особистості», проведеного Кукурудзяк Л.В. Адже важливо  вміти звернути увагу на самого себе та реально оцінити свої сильні і слабкі сторони.

В рамках тижня проведений І етап конкурсу «Комп'ютерні технології в бухгалтерському обліку». Переможцем стала студентка групи 3-ОВ Кононенко Катерина, яка і презентує наш коледж на обласному рівні.

Знання іноземної мови дають широку варіацію у виборі місця працевлаштування і презентації себе. Викладачі іноземної мови ВДПУ Човганюк М.М. та Мисловська О.А. ознайомили наших студентів з цими можливостями.

Магістр євроінтеграції Кукурудзяк К.Ю. проінформувала студентів щодо прогресивних інноваційних технологій з вивчення англійської мови, презентувала лайфхаки, які дають змогу оволодіти значним словниковим запасом за досить короткий термін.

Підсумком тижня стали поради практичного психолога Стрілецької А.Ю.  під час тренінгу «Віза у ваше життя». Учасники рольової гри звернули увагу на психологічні аспекти співбесіди, що дозволить майбутнім випускникам не розгубитись і почуватись впевнено при розмові з потенційним роботодавцем і отримати гідне місце роботи.