Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

В майбутнє – з ВК НУХТ!

Дата: 23.03.2018

17 березня у Вінницькому коледжі Національного університету харчових технологій пройшло свято юності та натхнення –  День відкритих дверей. Для учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл та професійно - технічних навчальних закладів відкрився шлях у світ професій.

Заступник директора з навчально-методичної роботи Данильченко Наталія Миколаївна детально ознайомила учнів та їх батьків з умовами вступу до коледжу, а також проінформувала щодо перспектив подальшого працевлаштування.

Студентський актив відділень творчо представив інформаційно-показову презентацію спеціальностей.

Викладачі автомеханічного відділення провели екскурсію лабораторіями та кабінетами, де майбутні абітурієнти мали змогу ознайомитись з будовою, комп’ютерною діагностикою та експлуатацією автомобіля.

Студенти спеціалізації «Виробництво жирів і жирозамінників» вправно демонстрували свої навички з миловаріння.

Учні уважно стежили за роботою студентів спеціалізації «Виробництво харчової продукції» та вчилися самостійно створювати смачні та красиві шедеври під час майстер - класу «Аrt Jelly».

Студенти  спеціальності «Менеджмент» пропонували гостям скласти мета-план «Як стати дипломованим помічником керівника виробничого підрозділу?» та пройти профорієнтаційне тестування. Міні-тренінг «Цікава економіка» дозволив майбутнім організаторам виробництва розвинути навички роботи з інформацією, а найголовніше –  відійти від традиційних умов і стереотипів мислення.

Викладачі та студенти відділення автоматизації та комп’ютерної техніки знайомили присутніх з технологією розробки  програм, веб – сайтів,  а також провели майстер-клас «Робототехніка – тренд сьогодення».

Майбутні теплоенергетики  цікавились макетами парового котла, сучасного «розумного будинку», кондиціонера, а також побачили моделі світлогенератора, лампи Тесли.

Майбутні вступники!

Двері нашого навчального закладу так само як і наші серця, завжди відкриті для Вас!