Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Свято весни, жіноцтва та краси…

Дата: 07.03.2018

Щороку, коли сонце виходить на весняну орбіту, а від подиху теплих вітрів зацвітають проліски, ми відзначаємо свято весни, надії і любові.  Особливий день, коли всюди відчувається присутність весняного тепла і щирої радості.

Напередодні 8-го березня у Вінницькому коледжі Національного університету харчових технологій відбулося свято з нагоди Міжнародного жіночого дня.

В адресу чарівних колег, співробітниць і студенток пролунали щирі слова поваги,  побажання  наснаги, радості і кохання від директора коледжу Володимира Керницького.

 Вибуховими, драйвовими та водночас ніжними емоціями знаменувалась святкова програма.

Незабутнє музичне вітання прозвучало від чоловічого ансамблю викладачів коледжу: Кожарка Анатолія, Нахімчука Олександра, Осьмірка Сергія та керівника чоловічого ансамблю «Єдність», Чернишова Андрія. Майстерне виконання пісень додало весняної атмосфери усім без винятку присутнім жінкам та дівчатам.

Ще одним музичним номером порадував гурт «Фанфари-купали».

Феєричним подарунком для наших гостей став виступ керівника танцювальної студії «Шахіна» - Діани Подолянчук зі своєю вихованкою Софією Ткачук.

Для жінок нашого коледжу окрім власних дітей втіхою є, звісно ж студенти, які приєднались до усіх привітань. Чуттєві та зворушливі номери з любов’ю підготували учасники ансамблю «Єдність», гурту «Мрія» та ансамблю народного танцю «Юність».

Зі святом Вас, любі жінки! Бажаємо Вам вічної Весни, яка принесе усім радість життя, відчуття оновлення, оптимізму та впевненості!