Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

На крилах любові…

Дата: 15.02.2018

З непідробним запалом відсвяткували День Святого Валентина у Вінницькому коледжі Національного університету харчових технологій.  Свято любові та почуттів, яке окриляє, надихає, дарує радість та захоплення – починаючи з дев’яностих років минулого століття, стрімко увірвалося у життя українців та особливої популярності набуло серед молоді.

Упродовж трьох днів у коледжі працювала пошта Святого Валентина. З її допомогою студенти змогли висловити свою симпатію до  друзів  та викладачів.

За ініціативи студентської ради коледжу вже другий рік поспіль, ми обирали «Найромантичнішу пару ВК НУХТ».

Справжнє свято кохання влаштували для нас щасливі пари учасників.

Вони намагалися передати свої  почуття за допомогою креативних конкурсів: «Знайомство», «Етикет»,  «Освідчення у коханні» та «Подарунок», які й оцінювало журі.

Щирістю своїх почуттів та неймовірною артистичністю усіх підкорила пара закоханих – Шамрай Дмитро (гр.2-Е) та Остапчук Вікторія (гр.1-ТЖ). Вони отримали порцелянову статуетку «Голубина вірність» та привітання від найромантичнішої пари 2017 року, а також сертифікат на відвідування льодового клубу від студентської профспілки коледжу.

Не залишились без подарунку й інша пара учасників –  Трофимчук Дмитро (гр.1-АМп) та Товкань Леся (гр. 3-ТЖ). Романтичний вечір за філіжанкою ароматної кави у кав’ярні «CoffeetoGO» у подарунок –  став чудовим продовженням свята кохання.

Учасники художньої самодіяльної своїми піснями подарували присутнім ніжні емоції та романтичний настрій.