Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Щасливої дороги, випускники!

Дата: 07.02.2018

Студенти й викладачі відділення технології та організації виробництва Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій зібралися на урочистості з нагоди вручення дипломів молодшим спеціалістам. Цього святкового дня документи про освіту отримали 23 студенти спеціальності «Виробництво жирів і жирозамінників»,  27 студентів спеціальності «Організація виробництва» та 9 студентів першого випуску спеціальності «Виробництво харчової продукції».

Церемонія вручення дипломів розпочалася з  вітального слова директора коледжу Володимира Антоновича Керницького.

За успіхи у  навчанні, активну участь у громадському та спортивному житті колледжу студентів-випускників було відзначено грамотами.

Привітати і розділити радість прийшли найдорожчі люди - батьки випускників. Вони по-особливому і зворушливо бажали дітям щасливої долі вже у дорослому житті. В знак подяки за високий професіоналізм педагогічного колективу та їх  кропітку роботу від батьківського комітету було вручено запашний коровай, а також український християнський  оберіг – ікону.

У свою чергу випускники висловили слова вдячності своїм батькам, а наставникам подякували за те, що вони навчили їх не тільки премудростям технологічних наук, але й вчили основним життєвим істинам – доброті, справедливості й чесності.

Святковий настрій створювала концертна програма, яка була тепло сприйнята присутніми.

Дорогі випускники!Вся дружня коледжанська родина бажає Вам високих професійних досягнень і здійснення найзаповітніших мрій на життєвому шляху!

Щедрої  та мирної Вам долі, друзі!