Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Україна була, є і буде – єдина!

Дата: 23.01.2018

В історії становлення незалежності і соборності України особливе місце займає 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку усіх українських земель в єдину Українську державу. Саме цей день з’єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Українською Народною Республікою прийнято відзначати як свято – День Соборності України.

До цієї значної події у читальній залі Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій пройшов тематичний  захід, історико-літературна композиція: «На шляху до свободи та незалежності України», підготовлений викладачем суспільних дисциплін  Юлією Коробчинською.

Ведучі заходу розповіли присутнім про історичні події тих років, зазначили, що ΙV-ий Універсал Центральної Ради – це одна з вершин державотворчої  її діяльності, яка протягом короткого часу привела Україну до повної самостійності. Цікавими фактами для присутніх були фрагменти  документальної стрічки «Погляд в історію. День Соборності. Злука».

Першокурсників зачарував спів 11-ї річної Діани Коробчинської про красу і велич України. А ще, усі дізнались про те, що  своєю творчістю маленька подоляночка підтримувала патріотичний дух наших захисників перед від’їздом на Схід України.

Разом із заступником директора з виховної роботи Наталією Любчак, студенти Вінницького коледжу НУХТ долучилися до 4 – го міжнародного флешмобу «United Ukraine» («Україна єдина»).

Україна... Її майбутнє в руках молоді. Адже від неї залежить якою буде наша держава! А держава, як і родина, має бути дружною, міцною, щасливою.

Ми хочемо і віримо в сильну Україну, соборність повинна стати частинкою нашого життя і серця!